Zažili sme

Pravidelne organizované víkendy pre snúbencov, plné dôležitých informácií, ale hlavne osobných svedectiev o tom, ako sa na život v manželstve môžete seriózne pripraviť. Snúbenci, ktorí prežili intenzívny čas spoločného spoznávania, rozhovorov, prednášok a aktivít, o nás povedali:

V spolupráci s Katolíckou charitou sme v sobotu 2.12. 2023 prežili príjemné popoludnie v našom centre. Vytvorili sme nádherné adventné vence a ozdoby. Tvorenia sa zúčastnili rodiny, malí aj veľkí a spoločne vyrobili prekrásne diela. Najmenšie deti ozdobili množstvo medovníčkov.

Začiatkom jesene sme pre manželov v našom centre ponúkli možnosť pridať sa do programu AMORIS. Je to stretnutie manželov na lokálnej úrovni, ktoré sa v rovnakom čase odohráva na mnohých miestach všade po Slovensku. Stretnutia majú spoločný online začiatok, prednášku a záver s diskusiou a požehnaním. Tento rok bola téma Prekážky trvalého vzťahu a...

Začiatkom leta sme mali v Malom Rodinkove prvý detský farský tábor, ktorý bol zameraný na rozvoj vnútorných kvalít osobnosti detí a to cez rozprávku, rôzne hry a aktivity.