Zažili sme

Program sme začali vystúpením zboru Malinka a príhovormi. Potom sa mikrofónu ujali skvelí a vtipní moderátori a spoločne sme si zasúťažili v rodinnej mini-olympiáde. Vyhralo družstvo Koalícia. Boli veľmi šikovní, ale boj bol tesný, musíme oceniť aj ostatné rodiny-družstvá.

4. mája sme sa opäť mohli spoločne zastaviť, načerpať nové sily, pokoj a radosť pri Zdroji pokoja a útechy. Ďakujeme za spoločný čas všetkým ženám, ktoré prišli, osobitne sestre Evičke za sprevádzanie.

Pravidelne organizované víkendy pre snúbencov, plné dôležitých informácií, ale hlavne osobných svedectiev o tom, ako sa na život v manželstve môžete seriózne pripraviť. Snúbenci, ktorí prežili intenzívny čas spoločného spoznávania, rozhovorov, prednášok a aktivít, o nás povedali:

V spolupráci s Katolíckou charitou sme v sobotu 2.12. 2023 prežili príjemné popoludnie v našom centre. Vytvorili sme nádherné adventné vence a ozdoby. Tvorenia sa zúčastnili rodiny, malí aj veľkí a spoločne vyrobili prekrásne diela. Najmenšie deti ozdobili množstvo medovníčkov.

Začiatkom jesene sme pre manželov v našom centre ponúkli možnosť pridať sa do programu AMORIS. Je to stretnutie manželov na lokálnej úrovni, ktoré sa v rovnakom čase odohráva na mnohých miestach všade po Slovensku. Stretnutia majú spoločný online začiatok, prednášku a záver s diskusiou a požehnaním. Tento rok bola téma Prekážky trvalého vzťahu a...